WeCreativez WhatsApp Support
Our customer support team is here to answer your questions. Ask us everything!
Hello how can I help you?
Activity

Bursa Activity

Bursa Party House

How happy it is that special days are never deleted from memories, how happy it is for people to relive these moments whenever they want … Birthdays, circumcision henna nights, bachelorette party, graduations, engagements, words and weddings contain memories that must be kept strictly. With our Bursa based company, Mutlu Bir Kare, we immortalize your memories perfectly for you. You can browse our works on our site.

Our happy square works take shape in various categories. We take care to record every moment of our very valuable clients who work with us. In this way, we get the chance to get to know them and emphasize their tastes and to immortalize their memories with camera and photography.

A Happy Square Baby

The arrival of our babies includes unforgettable moments, especially during the pregnancy process. You can get service from our baby studies starting from the pregnancy process. Your gender photos, baby showers, magnificent and catchy birthday photos will be prepared for you by our team. After your baby is born, you can contact us for all your meaningful celebrations such as baby season and dental party.

Bursa party house can also be a very suitable choice for your events. Our planning starts with our baby room shots before birth. We offer you very special shots of your baby during and after the hospital. For our girls or boys, you can also choose for very special studio shots after birth. We can make a meaningful and wonderful album.

Mutlu Bir Kare Wedding

Çalışma kategorilerimizden biri de düğün fotoğrafları ve çekimleri çalışmalarımızdır. Düğünler bir kadın ve erkek için kesinlikle hayatlarının dönüm noktası olan anlarından biridir. Mutlaka ölümsüzleşmesi için işini özenle yapan ve profesyonel firmalardan destek almalısınız. Düğün gününde öncesinden, çiftlerimizle program yaparak düzenlemelerimizi yapmaktayız. Nikah ve düğünden önce kız alma, hazırlık, düğün öncesi ve sonrasında her zaman sizinleyiz.

Mükemmel bir film ve albüm çalışmalarımız, farklı sayı ve içerik seçeneklerimizle çiftlerimize sunuluyor. Sadece düğünleriniz için değil, söz, nişan, kız isteme, bekarlığa veda partisi, kına gecesi etkinliklerinde de çalışmalarımız sizinle. Bursa parti evi ve diğer mekanlar için etkinlik seçeneklerimiz mevcuttur.

Mutlu Bir Kare Party

Her içerikle kutlamalar, eğlenceli partiler elbette kutlayanları çok memnun eder, ölümsüzleştirmek için ise firmamız size harikalar sunar. Bursa parti evi etkinliklerinizde size mükemmel çalışmalar sunacağız. Cadılar bayramı ve küçüklerin eğlenceli kutlamaları, doğum günleri, mezuniyet kutlamaları, özel parti ve davetlerinizde, ortamın özelliklerine göre ön çalışma yaparak anlarınızı çekime almakta ve fotoğraflandırmaktayız.

Dijital olarak mükemmel şekilde çalışmalarımızı, hızlı ve güvenli, sağlıklı olarak söz verdiğimiz tarihte size sunmaktayız. Elbette parti konsepti ve mekan tasarımı konusunda ekibimizden destek de alabilirsiniz. Her konuda sizlere yardımcı olacağımızdan ve destek verebileceğimizden emin olunuz. Çalışmalarımıza göz atmak için sitemiz ve instragram hesabımızdan incelemelerinizi yapabilirsiniz.

Genel Olarak Çalışma İlkelerimiz

Tüm kutlamalarınız için Bursa parti evi sizleri beklemektedir. Ayrıca, tüm gün boyunca, özel anlarınızda sizinle olacağınızı da belirtelim. Firmamızla bağlantıya geçerek bir programlama yapabilirsiniz. Her müşterimiz bizim için son derece özeldir ve özel zaman ayırmaktayız. Düğün ve nişan fotoğraf çalışmalarımızda dış mekan çalışmalarımız da sizlere sunulmaktadır.

Mekan ve konsept detaylarını çiftlerimizle birlikte ayarlamaktayız. Elbette, her adımda çiftlerimizin istekleri ve görüşleri ile önerileri de dikkate alınmaktadır. Uygun fiyat seçeneklerimiz de elbette sizi memnun edecek. Özel anlarınızı ölümsüz kılım ve çalışmalarımıza sonuna kadar güvenin. Bursa için en özel anlarınızı sizin için değerlendiriyoruz ve sanatımızla harikalar yaratıyoruz. Hemen firmamızla çağrı merkezi ya da internet üzerinden iletişime geçebilirsiniz.