WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Montania Hotel

Hayalleriyle bizleri büyüleyen bir çift!?

Anlaşmaya geldiklerinde düğünleri için henüz hazırlıklarını tamamlamamışlardı. İlk işimiz düğün hikayesi hizmetimiz olan (fotoğraf&film&drone) paketimizle tam gün çiftimizin yanında olacaktık. Bu hizmetimizin içinde aslında çok önemli olan ama genelde arka plana atılan bir konu var “wedding planner” her konuda birlikte iletişime geçip hazırlığı başlattığımızda kusursuz bir iş çıkarmış oluyoruz.
Peki neler yaptık? Düğünlerini @montaniahotel de karar verdiklerinde aklımızda bişeyler canlanmaya başlamıştı bile. Tavsiyemiz olan @ahualnipak gelinlik tercihi zayıf gelinimize olağanüstü yakıştı! Montania Hotel’in otantik atmosferinde kuaför hazırlığının olmasını istedik ve @busrazararsiz ı tavsiye ettik.Mutlu Bir Kare’ye özel fiyatlarıyla anlaşmalarını yaptılar. Üstüne kiralık araba istiyoruz ama farklı birşey olsun dediler,araştırmalarımızı yapıp @naillerbursa dan 1953 model kırmızı Austin sunduğumuzda işte budur dediler!

Düğün günü tavsiyelerimiz sayesinde doğru saat programıyla ilerlediğimiz için hiçbir aksilik yaşamadık. Eğlenceli, dolu dolu bir düğün geçirdik. İşte o günden geri kalanlar;

 

Emeği geçenler:
Gelinlik: @ahualnipak
Saç: @cigdemguzels
Kuaför&makyaj: @busrazararsiz
Dans: @bursadansevi16
Orkestra: @orkestra_lima
Araç: @naillerbursa
Davetiye: @moeweddingcard
Organizasyon: @saltetkinlik
Gelin: @nrymerve
Damat: @alagozhan