parallax background

UKRAYNA

3 Mart 2016
DUBAI
10 Mart 2018
home_snapshot_portfolio3
Proin tincidunt rutrum nullam
3 Mart 2016
Çok heyecanlıyız ! Sürekli söylüyoruz size duygu önemli ! Ukraynada çekim yapma fikri bizden çıktı , çiftimiz balayına gidecekti bizde neden olmasın dedik . Ön araştırmalar rezervasyonlar uçak seferleri derken kendimizi Ukrayna da bulduk . İlk günümüz Kievi gezmek ve tabikii Ukrayna’ya has yiyecek içecekleri tadmakla geçti . Bize sorarsanız mutlaka sandviç yemeden geri dönmeyin . Damak tadlarımız ne kadar birbirine benzesede yemekleri çok daha yağlı ve tatlı . Farklılık aramayanlar için Türk restorantlarıda mevcut :D Çekimlerimiz 2 farklı bölgede gerçekleşti diyebiliriz .. çekimimizin bir kısmı kaldığımız otel ve çevresindeki Dinyeper Nehrinde , diğer kısmı ise şehir merkezinde ve ara sokaklarda gerçekleşti .
Hayran kaldığımız çok şey oldu. Elinizde kahve şehir merkezinde yürürken kendinizi birden yemyeşil bir ormanın içinde bulabiliyorsunuz .. Diğer hayran kaldığımız nokta mimarisi ve bu mimarinin korunmasıydı.
Biz çok eğlendik!
Çok güzel fotoğraf ve videolarla geri döndük . Tabiki bu konuda çiftimiz Ebru ve Hüseyine çok teşekkür ederiz , çekim sırasında o kadar çok eğlendik ki çekim yaptığımızı unutuyorduk ! Çok aşık çok duygulu ve çok eğlenceliydiler , duygu önemli , çok önemli..