WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Podyum Davet

Ne yalan söyleyelim. Favori çiftlerimizden diyebiliriz! Enerjileri gün boyu bitmeyen hiçbir şekilde olumsuzluklardan etkilenmeyen bir düğün günü çiftine çok nadir rastladığımızı söylemek isteriz. İş böyle olunca fotoğraflara da yansıyan bir enerji doğuyor tabiiki.

 

Gelin hanımı @atolyekuaför hazırladı. Çiftimiz davet saatinden 2 saat önce gelerek  @podyumdavet te nedime sağdıç çekimleri yapıldı. Çiftimizin enerjisinin yanısıra, düğünün gerçekleşeceği yerin de ambiansı aslında çok önemlidir! Ve Podyumdavet bu konuda beni oldukça tatmin eden bir yer. O yüzden mekan arayışı olan tüm çiftlerimize de gönül rahatlığıyla önerebiliriz.

Birbirine aşkla bakan bir çift,enerjik bir ilk dans, harika bir nikah töreninin ardından, eğlenceli pasta kesimi ve dans ile devam etti gece. E tabiki 00.00 da bitmesini beklemiyorduk bu düğünün! Kıyafetler değişti ki gelinin kıyafeti tasarımlarına bayıldığımız @raisavanessa idi.

Gelelim düğünümüze!

Geceye yine @podyumdavet te after parti olarak devam edildi.

Ekip olarak böylesine keyifli bir çiftin en özel gününe şahit olduğumuz için çok şanslıyız.
Sevgili çiftimiz Aybike ve Kağan; mutluluğunuz, enerjiniz, aşkınız her geçen zamanda daha da artsın!

Kuaför:   @atolyekuaför
Makeup: @burcu_turkmen_
Yer:        @podyumdavet
Afterpartydress: @raisavanessa

ursa’nın en iyi düğün salonu olan Podyum Davet’te düğün hikayesi çekimi yapmak isteyenler için şık düğün otellerinden birisidir. Bursa’nın en iyi fotoğrafçısı lüks otellerle fotoğraf çekimi, düğün klibi, düğün belgesel fotoğrafçıları ile düğün günlerinde gelin alma, hazırlık, kuaför, otel odası bride süsleme, saten nedime sabahlıkları düğün fotoğraf çekimlerinde kullanmak üzere temin ederler. Meltem Say ve ekibi Bursa’dan ödül almıştır ve en iyi google yorum puanına sahip Türkiye’nin tek düğün fotoğrafçısıdır. İyi bir düğün fotoğrafçısı seçmek sizin düğün gününüzü güzel anılara taşır. Bursa Crown Plaza dugun fotografcısı düğün fotoğrafçısı nikah nişan gelinlik bursawedding Podyum Davet wedding bursa Podyum Davet düğünü, Podyum Davet nişan düğün ilk dans bursa Podyum Davet ilk dans turkish wedding dance Podyum Davet hotel kına gecesi turkish wedding vlog düğün davetiyesi wedding invitation
how to plan a wedding düğün planlaması wedding card what to wear to a pier wedding düğününde ne giyilir wedding cake düğün pastası nişan yüzüğü, what hand does a wedding ring go on wedding bouquet gelin çiçeği wedding gift gelinlik wedding dress boho style wedding, documentary style wedding in turkiye, documentary photographer in istanbul and bursa