WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Kapadokya

Masalsı bir çekim yolculuğu…
En güzel maceralarımızdan biri olan; bırakın Türkiye’yi dünyada eşi benzeri olmayan şehir: Cappadocia namı diğer Kapadokya’yı anlatıyoruz …

Ekim sonu kasım başı için çiftlerimizin taleplerini göz önüne alarak daha önce de bayılarak çekim yaptığımız Kapadokya’da dış çekim paketi düzenlemeye karar verdik. Kapadokya dış çekim paket içeriğimize bir gece konaklamayı(çekim tarihinden bir gün önce 14.00’ten itibaren otele yerleşebilir şekilde), fotoğraf çekimi+ film çekimi+ drone çekimi+ albüm setini ekledik. Şehir içi ulaşımı bizim VIP aracımızla yapacağımız mekan ücretlerinin bize ait olduğu dolu dolu bir günden oluşan paketimize sadece  saç ve makyajdan sorumlu olmayı bırakın  gelinlerimize tüm gün enerji depolayan Sevgili @ozgeozdemirmakeup ’ı da ekledikten sonra siz takipçilerimizin beğenisine sunduk. Kısa bir zamanda hepsi birbirinden değerli 5 çiftimizle sözleşmelerimizi yaptık. Tabiki çekim öncesi oldukça yoğun şekilde iletişim içindeydik hep… Bu tarz paketlerde bizler ekip olarak çift sayımıza göre belirlediğimiz gün kadar konaklama sağladığımız için Kapadokya’da da biz bir hafta kaldık. Bu yüzden bu zaman diliminde plan-program çiftlerin müsait günlerini ayarlamak ciddi bir işti. Her çiftimizin çekim gününü ayarladıktan sonra sıra ‘’Styling’’ kısmına geçti. Paketlerimizin en güzel yanlarından biri olan çekimde giyilebilecek kıyafet,aksesuar sunmamız kısmı için;kendi bünyemiz kıyafetlerimizin yanısıra bizden desteğini esirgemeyen tedarikçilerimizin varlıkları da öne çıktı.(En altta hepsine teker teker teşekkür edeceğiz)Bizler için hepsi birbirinden güzel, Kapadokya’nın ruhuyla bütünleşecek kıyafetler ve aksesuarlar tasarladılar. Bize de her çiftimizi ayrı ayrı ofise davet edip çekim giyim planını yapmak kaldıJ Tüm çiftlerimizle tüm planların oluşmasıyla -çekim rotaları dahil yolculuk zamanımız geldi çattı. Ekipçe bir hafta konaklayacağımız Kapadokya’ya bir gün önce gidip çekim yapacağımız her bir yerin üstünden yeniden geçtik. Gün doğumu, gün batımı,otel her şeyden emin olarak çiftlerimizi beklerken bu büyülü ortamın dokusunu çektik içimize her nefesimizde!

Çekimlerimiz gün doğumunda başladı her sabah.Hafif saç makyaj hazırlığı ardından çekim. Hazırladığımız konsept ile arkadan birer birer kalkan balonları arka plana almamız… O anlar ne de büyülü anlardı! Sanırız bunu kelimelere dökmemiz güç. Gerçekten iyiki burayı seçmişiz dedirten an’dı o anlar. Daha sonra kahvaltı, biraz dinlenme ardından yeniden saç ve makyaj kıyafet değişikliği ile çekimlerimize çiftlerimiz seçtiği mekanlara göre; Zelve Mağarası, Peri bacaları, Halılı han, Otel Teras çekimi, Hörmetçi Yılkı atları gibi farklı mekanlarda devam ettik. Gelinlik-damatlık ile de çekim yaptığımız yerlerde oldukça yoğun,yorucu ama bir o kadar harika paylaşımlar yaşadık tüm çiftlerimizle. Her gün farklı bir hikayeydi bizim için.

Beraberce nice güzel iş yapabilmek dileğiyle bu güzel maceramızda çıkan sonuçları buraya bırakıyoruz… Buyurun göz sefasına!

 

Paketi ilk çıkardığımızda çiftlerimiz gerek telefonla gerek ofise gelerek defalarca ‘’nasıl olur acaba?’’ soruları eşliğinde bizlere güvenerek bu maceraya adım attılar. Ne soğuk dinledik orada ne yorgunluk. Sonuç olarak tüm çiftlerimize 3 ayın ardından harika albümlerini teslim ederken kahve eşliğinde o günkü anıların sohbetini yapmak,onlardan ‘’iyi ki evet’’ demişiz,’’iyi ki siz’’ demelerini duymak bizim için büyük bu iş yapma motivasyonumuz.

Nicelerine diyerek Kapadokya çekim paket tanıtımımızı sonlandırıp,teşekkür listemize geçiyoruz;
Bizlere güvenerek; aşklarına ve hayat yolculuklarına  bizi ortak eden sevgili çiftlerimiz;

Sevcan&Caner
Sedef&Burak
Hörü&Koray
Neslihan&Emre
Gülten&Emre

en büyük teşekkür sizlere…

Sevgili sponsorlarımız;
Harika tasarımlarla gelinlerin isteyebileceğinin ötesini karşılarına çıkaran @medihacambaz
Her anımızda elimizi hiç bırakmadan bize ortak olan,büyülü kıyafetler çıkaran sevgili @ushautcoutre Elvan ve Ufuk!
Kapadokya büyüsüne uygun şapka ve çiçek tasarlayan zevkine bayıldığımız @burcinkoltan
İkinci en büyük teşekkür de sizlere.

Kapadokya’da kaldığımız süre boyunca bize kendimizi evimizde hissettiren Kardeşler Cave Otel otele de teşekkür ederiz. Gidecek olanlara tavsiyemizdir.

Sevgiler