WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Ukrayna 2018
Çok heyecanlıyız ! Sürekli söylüyoruz size duygu önemli! Ukraynada çekim yapma fikri bizden çıktı , çiftimiz balayına gidecekti bizde neden olmasın dedik. Ön araştırmalar rezervasyonlar uçak seferleri derken kendimizi Ukrayna da bulduk. İlk günümüz Kievi gezmek ve tabikii Ukrayna’ya has yiyecek içecekleri tatmakla geçti. Bize sorarsanız mutlaka sandviç yemeden geri dönmeyin . Damak tatlarımız ne kadar birbirine benzese de yemekleri çok daha yağlı ve tatlı. Farklılık aramayanlar için Türk restoranları da mevcut 😀 Çekimlerimiz 2 farklı bölgede gerçekleşti diyebiliriz…  Çekimimizin bir kısmı kaldığımız otel ve çevresindeki Dinyeper Nehrinde , diğer kısmı ise şehir merkezinde ve ara sokaklarda gerçekleşti.
Hayran kaldığımız çok şey oldu. Elinizde kahve şehir merkezinde yürürken kendinizi birden yemyeşil bir ormanın içinde bulabiliyorsunuz .. Diğer hayran kaldığımız nokta mimarisi ve bu mimarinin korunmasıydı.
Biz çok eğlendik!
Çok güzel fotoğraf ve videolarla geri döndük . Tabi ki bu konuda çiftimiz Ebru ve Hüseyin’e çok teşekkür ederiz , çekim sırasında o kadar çok eğlendik ki çekim yaptığımızı unutuyorduk ! Çok aşık çok duygulu ve çok eğlenceliydiler, duygu önemli, çok önemli..