WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?

Ve bir kış masalı…

Düğün gününün kişilerin hayatında çok önemli bir gün olduğu yadsınamaz bir gerçektir. En sade nikah töreni yapan çiftler bile o gün için uzun süren planlamalar, araştırmalar yapar… Gelinlik, damatlık, kuaför,makyöz,organizasyon,hediyelikler, ayakkabı,taç,çiçek… Bunun gibi daha bir sürü şey ve tabiki Fotoğraf ve film…Bunu planlamadaki her şey birbiriyle çok zincir bir haldedir. Mükemmel bir iş sunan bir organizasyon firmasıyla çalışsanız, en muhteşem markadan gelinlik seçseniz de yaptığınız her şeyi gösterecek tek şey fotoğraftır. Daha doğrusu o yaşanan en güzel günü ileride de aynı şekilde hatırlamanız için en önemli olandır fotoğraf. An yakalamaktır çünkü. Zamanı tutamadığımız bir hayatın içinde fotoğraf karesine aldığımız her şey anıdır bizlere. Sevdir, paylaşımdır, bağdır o anlara. O yüzden çok önemseriz bu özel günleri. Hepsi kendine has, hepsi kendine biriciktir çünkü. Şimdi sizlere tatlı çiftimiz Büşra ve Ozan çiftimizin hikayesini anlatalım. Özlüce’de bulunan ofisimiz geldiler. Tanıştık, sohbet ettik, paketlerimizi tanıttık, hizmetlerimizi anlattık biraz düşünüp ailelerimizle de görüşelim dediler ve gittiler. Bir süre sonra bizlerle yeniden iletişime geçerek, yollarına eşlik etmemizi istediklerini söylediler. En sevdiğimiz haldir tanışıp bilgi aldıktan sonra gidip, bir süre sonra sözleşme yapmak için arayan çiftlerimiz. O zaman anlıyoruz ki gerçekten doğru bilgiyle, enerjimizi ve güvenimizi verebilmişiz. Ve bir araştırma içinde dahi olsalar bizleri seçmeye karar verip bizi aramışlar. İşte Büşra ve Ozan da o çiftlerimizdendi ne mutlu bize. Sözleşmemizi yaptık, whatsapp grubumuzu açtık. İlk grubumuzu açtığımızda ilk yaptığımız senelerdir tecrübeyle sabitlediğimiz çok önemli bilgilerimizi çiftimizle paylaşmak oldu, tüm anlaştığımız çiftlere de yaptığımız gibi. Onlar da bu konuda çok hassas davrandılar. Karşılıklı iletişimde kalarak toplantı için gün belirledik.. Düğün günü toplantımızda verdiğimiz 10 saatlik hizmetimizin her anını planlıyoruz öncesinde. Her çiftin örf-adet gibi ritüellerini de baz alarak ne istediklerini sorup onlara göre en iyi nasıl şekillendirebiliriz, en verimli nasıl bir çekim alabiliriz diye karşılıklı yoğun bir toplantı geçiriyoruz normalde. Ve gerçekten istisnasız kaç toplantı yapmışsak hepsinde de şu tepkiyi aldık: ‘’Biz hiç bunu bu şekilde düşünememiştik’’ Ne kadar haklılar… Onlar bir kere bunu yaşayacaklar. Tahmin edilemeyen öyle çok durum yaşanabilir ki. Biz burada çok güzel bir destek sağlıyoruz çiftimize. Tecrübelerimizle…Çiftimizle toplantımıza o gün aileler de eşlik ettiler. İki anne ve iki baba düşünün bizlerle fikir alışverişinde bulunan. Çok keyifli ve verimli bir toplantıydı. Bizim dışımızda işbirliği içinde oldukları firma bilgilerini alarak en verimli hale getirdik planlamamızı ve çekim gününe kadar vedalaştık çiftimizle.

 

Tarih: 24.12.2021

Özlüce’de gelin evinden sıcak,kalabalık bir gelin almayla başladı gün! Evlerinin giriş kapısını ve bahçelerini  tam  kış konseptine göre süslemişlerdi kar taneleriyle,beyaz çiçeklerle. Bando ekibi eşliğinde keyifli bir şekilde gelin alma gerçekleşti. Ardından işini en beğendiklerimizden Büşra Zararsız Studio’ya gidildi. Burada tüm nedimelerle rahat çekim yapamayacağımız için Crowne Plaza otelden bir odada hazırlık çekimlerini yapmanın daha iyi olacağını planlamıştık. Büşra Zararsız Stüdiodaki tüm ekip gelinimizi kuğu gibi hazırladılar ve biz çiftimizle beraber otele geçtik.Sabahında sipariş verdiğimiz uçan balonlarımızla hemen odayı süsledi asistan ekip arkadaşımız. Ardından en keyifli çekim zamanları başladıı. Şampanya patlatmalar, nedimeler,danslar, sağdıçlar… Vee en en güzel an ilk karşılaşma. Gelin gelinliğini giyer… Damat damatlığını… ve birbirlerini ilk defa görürler…Duygu dolu bir an. Otelin güzel noktalarında çift çekimlerini de gerçekleştirdikten sonra düğün mekanı olan Podyum Davet’e doğru yola çıktık. Mekana geldiğimizde organizasyon bizi büyüledi. Kış teması burada da devam etmiş. Mekanda henüz misafirler gelmeden aile ile, yakın arkadaşlar ile de fotoğraf aldık. Misafirler tamamlanırken bizler de çift ile beklemedeydik. Sonra heyecanla ilk çıkış, ardından Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem’in kıydığı nikah ve hazırlanılmış aşk dolu bir ilk dans canlı orkestra eşliğinde…Gerçekten bu anlar öyle özel anlardı ki…Gecenin devamında tüm konuklarla dans etme, o günün keyfini çıkarma… Gerçekten tam bir kış masalıydı sevgili Büşra&Ozan çiftimizin düğünü.

Düğünden sonraki süreçte tüm fotoğraflarını ilettik, bizlere seçtikleri fotoğrafları ilettikler. Bizl albüm sayflarını tasarladık hazırladık. Onaylamaları ardından baskıya gönderdik ve bugün albümlerini teslim ettik. O ilk görüşmeye geldikleri günden bugüne, albümlerini teslim etme aşamasına şahit olmak, o yolda çifte eşlik etmek bizler için tarifsiz bir keyif.

 

Bizlere güvendikleri için onlara teşekkür ediyoruz.
Ve tabiki silzer!Tüm çiftlerimiz. Sizlere de sonsuz minnet duyuyoruz. Güveniniz için…

Nice mutlu karelerde beraber olmak dileğiyle…

Sevgiyle Kalın!

Bu güne tüm emeği geçenler:

Fotoğraf @mutlubirkare
Organizasyon @vakkowedding
Gelinlik @vakkowedding
Kuaför @busraazararsiz
Damat ayakkabı @vakko
Çiçek @brayafleur
Taç @vakkowedding
Müzisyen @smyrnartorkestrasi
Gelin @busraacetiinnn
Damat @ozann.albayrak
Mekan @podyumdavet
Bando @bando16_bursa

Bursa’nın en iyi düğün salonu olan Crown Plaza’da düğün hikayesi çekimi yapmak isteyenler için şık düğün otellerinden birisidir. Bursa’nın en iyi fotoğrafçısı lüks otellerle fotoğraf çekimi, düğün klibi, düğün belgesel fotoğrafçıları ile düğün günlerinde gelin alma, hazırlık, kuaför, otel odası bride süsleme, saten nedime sabahlıkları düğün fotoğraf çekimlerinde kullanmak üzere temin ederler. Meltem Say ve ekibi Bursa’dan ödül almıştır ve en iyi google yorum puanına sahip Türkiye’nin tek düğün fotoğrafçısıdır. İyi bir düğün fotoğrafçısı seçmek sizin düğün gününüzü güzel anılara taşır. Bursa Crown Plaza dugun fotografcısı düğün fotoğrafçısı nikah nişan gelinlik bursawedding Crown Plaza wedding bursa Crown Plaza düğünü, Crown Plaza nişan düğün ilk dans bursa Crown Plaza ilk dans turkish wedding dance Crown Plaza hotel kına gecesi turkish wedding vlog düğün davetiyesi wedding invitation
how to plan a wedding düğün planlaması wedding card what to wear to a pier wedding düğününde ne giyilir wedding cake düğün pastası nişan yüzüğü, what hand does a wedding ring go on wedding bouquet gelin çiçeği wedding gift gelinlik wedding dress boho style wedding, documentary style wedding in turkiye, documentary photographer in istanbul and bursa