WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?

Düğün Hikayesi

Düğün Hikayesi

Düğün Hikayesi Nedir?

Düğün hikayesi son zamanlarda yeni evlenecek çiftler tarafından oldukça sık tercih edilen yeni bir akımdır. Nasıl çekilir diyorsanız, profesyonel ekipler tarafından düğün günü boyunca kuaförden düğün sonuna kadar gelin ve damadın odak noktası olduğu düğün hikayesi çekimi, daha sonra belirli kurgu aşamalarından geçerek video halinde sizlere teslim ediliyor. Yıllar sonra çok güzel bir anı olarak tekrar tekrar izleyebileceğiniz düğün hikayesi içerisinde birçok seçenek yer almaktadır. Tüm düğün gününün çekimi haricinde düğün hikaye çekimi içerisinde bir de konsept çekim seçeneği mevcuttur. Bu seçenek dahilinde gelin ve damat belirleyecekleri bir ambiyansta arka planda müzik olacak şekilde video klip çekiminde yer alacaktır. Oldukça sık tercih edilen bu klip seçeneğini ileride güzel birer anı olarak hatırlayabileceksiniz.

Konsept Düğün Hikayesi İle Kendi Filminizi Yaratın!

Düğün hikayesi başrollerinde sizlerin olacağı bir film desek yalan söylemiş olmayız. En mutlu gününüzde konsept ve hikayesini sizin belirleyeceğiniz bir video çekiminde yer almak tabii ki şahane bir anı olarak kalacaktır. Konsept çekim içeriğinde profesyonel düğün hikaye çekimi yapan kişiler ile nasıl bir ambiyans ve hikayede video çekimi yapmak istediğinize karar veriyorsunuz. Bu dilerseniz deniz kenarı, dilerseniz gölde kayıkla gezinti, dilerseniz de ormanda yürüyüş konulu olabilir. Seçilecek mekan ve konu tamamen sizin zevkinize kalmıştır. Çekim mekanına karar verdikten sonra profesyonel ekipler sizleri hazırlıyor ve size sadece eşinizle eğlenmek kalıyor. Düğün hikayeleri en çok doğal bir görünümde oldukları için tercih edilmektedir. Bu sebep ile siz sadece sevdiğiniz kişi ile o anın tadını çıkaracaksınız ve profesyonel ekipler en mutlu anlarınızın en güzel görüntülerini yakalayacak!

Düğün hikayesi çekilen videoya sonradan eklenen müzikleri ile de son derece romantik ve duygusal bir yapım olmaktadır. Dilediğiniz konseptte çekilen düğün hikayesi yapılan kurgu ve montajlar sonrasında dilediğiniz bir müziğin arka plana konması ile son bulmaktadır. Bu müzik eşiniz ile ortak şarkınız olabilir, müzik tercihi tamamen size bırakılmıştır. Tüm bu aşamalardan sonra son derece profesyonel çekilmiş görüntülerinizden oluşan bir düğün hikayesi çekimi sizlere teslim edilecektir. Düğün hikayesi sevdiğiniz kişi ile olan bağlılığınızın ve sevginizin filme alınmış halidir. Ve düğün hikaye video çekimi bunu size tekrar tekrar izleme fırsatı sunmaktadır. Uzun yıllar boyunca bu güzel anları eskimeden hep hatırlamak isterseniz düğün hikayesi tam size göre bir tercih olacaktır.