WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Etkinlik

Bursa Etkinlik

Bursa Parti Evi

Özel günlerin asla anılardan silinmemesi, kişilerin istedikleri her zaman bu anları yeniden yaşamaları ne kadar mutlu eder öyle değil mi… Doğumgünleri, sünneti kına geceleri, bekarlığa veda partisi, mezuniyetler, nişan, söz ve düğünler kesinlikle saklanması gereken anılar içermektedir. Bursa merkezli firmamız Mutlu Bir Kare ile anılarınızı sizin için mükemmel şekilde ölümsüzleştiriyoruz. Çalışmalarımıza sitemizden göz atabilirsiniz.

Mutlu bir kare çalışmalarımız çeşitli kategorilerde şekillenmektedir. Bizimle çalışan çok değeri danışanlarımızın her anlarını özenle kaydetmeye özen göstermekteyiz. Bu sayede hem onları tanımak ve zevklerini ön plana çıkarmak, hem de anılarını kamera ve fotoğraf ile ölümsüzleştirme şansını elde ediyoruz.

Mutlu Bir Kare Baby

Bebeklerimizin gelmesi, hamilelik süreci başta olmak üzere unutulmaz anları içermektedir. Hamilelik sürecinden başlayarak bebek çalışmalarımızdan siz de hizmet alabilirsiniz. Cinsiyet belirleme partisi, baby shower, muhteşem ve anı yakalayan doğum fotoğraflarınız ekibimiz tarafından sizin için hazırlanacak. Bebeğinizin dünyaya gelmesinden sonra, bebek mevlüdü, diş partisi gibi tüm anlamlı kutlamalarınız için de bize ulaşabilirsiniz.

Bursa parti evi etkinlikleriniz için son derece uygun bir seçim de olabilir. Doğum fotoğrafları çekimlerinde, doğumdan önce bebek odası çekimlerimizle planlamalarımız başlamaktadır. Hastane süreci ve sonrasında bebeğinizin çok özel çekimlerini sizlere sunmaktayız. Kız ya da oğlan bebeklerimiz için ise doğumdan sonra çok özel stüdyo çekimleri için de tercih edebilirsiniz. Anlamlı ve harika bir albüm hazırlayabiliriz.

Mutlu Bir Kare Wedding

Çalışma kategorilerimizden biri de düğün fotoğrafları ve çekimleri çalışmalarımızdır. Düğünler bir kadın ve erkek için kesinlikle hayatlarının dönüm noktası olan anlarından biridir. Mutlaka ölümsüzleşmesi için işini özenle yapan ve profesyonel firmalardan destek almalısınız. Düğün gününde öncesinden, çiftlerimizle program yaparak düzenlemelerimizi yapmaktayız. Nikah ve düğünden önce kız alma, hazırlık, düğün öncesi ve sonrasında her zaman sizinleyiz.

Mükemmel bir film ve albüm çalışmalarımız, farklı sayı ve içerik seçeneklerimizle çiftlerimize sunuluyor. Sadece düğünleriniz için değil, söz, nişan, kız isteme, bekarlığa veda partisi, kına gecesi etkinliklerinde de çalışmalarımız sizinle. Bursa parti evi ve diğer mekanlar için etkinlik seçeneklerimiz mevcuttur.

Mutlu Bir Kare Party

Her içerikle kutlamalar, eğlenceli partiler elbette kutlayanları çok memnun eder, ölümsüzleştirmek için ise firmamız size harikalar sunar. Bursa parti evi etkinliklerinizde size mükemmel çalışmalar sunacağız. Cadılar bayramı ve küçüklerin eğlenceli kutlamaları, doğum günleri, mezuniyet kutlamaları, özel parti ve davetlerinizde, ortamın özelliklerine göre ön çalışma yaparak anlarınızı çekime almakta ve fotoğraflandırmaktayız.

Dijital olarak mükemmel şekilde çalışmalarımızı, hızlı ve güvenli, sağlıklı olarak söz verdiğimiz tarihte size sunmaktayız. Elbette parti konsepti ve mekan tasarımı konusunda ekibimizden destek de alabilirsiniz. Her konuda sizlere yardımcı olacağımızdan ve destek verebileceğimizden emin olunuz. Çalışmalarımıza göz atmak için sitemiz ve instragram hesabımızdan incelemelerinizi yapabilirsiniz.

Genel Olarak Çalışma İlkelerimiz

Tüm kutlamalarınız için Bursa parti evi sizleri beklemektedir. Ayrıca, tüm gün boyunca, özel anlarınızda sizinle olacağınızı da belirtelim. Firmamızla bağlantıya geçerek bir programlama yapabilirsiniz. Her müşterimiz bizim için son derece özeldir ve özel zaman ayırmaktayız. Düğün ve nişan fotoğraf çalışmalarımızda dış mekan çalışmalarımız da sizlere sunulmaktadır.

Mekan ve konsept detaylarını çiftlerimizle birlikte ayarlamaktayız. Elbette, her adımda çiftlerimizin istekleri ve görüşleri ile önerileri de dikkate alınmaktadır. Uygun fiyat seçeneklerimiz de elbette sizi memnun edecek. Özel anlarınızı ölümsüz kılım ve çalışmalarımıza sonuna kadar güvenin. Bursa için en özel anlarınızı sizin için değerlendiriyoruz ve sanatımızla harikalar yaratıyoruz. Hemen firmamızla çağrı merkezi ya da internet üzerinden iletişime geçebilirsiniz.