WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Salda Gölü

Bir taraf alabildiğine bembeyaz yumuşak kum taneleri ve mavilik seyri, Türkiye’nin Maldivleri; Salda Gölü
Bir taraf cıvıl cıvıl hissettiren mor renkle kaplı,mis kokulu lavanta tarlalarıyla dolu; Kuyucak Köyü

Yaz ayının tam ortasında,lavantalar tam da yeni açmışken… 2018 yılında da paket hazırlayıp gittiğimiz Salda Gölü/Lavanta Tarlalarına artan talepleri göz önünde bulundurarak yeniden dolu dolu bir paket hazırladık;
1 gece konaklama(kahvaltı dahil)+ saç-makyaj+fotoğraf çekimi+ kısa film çekimi + drone çekimi+ albüm seti.

Şehir içi ulaşımımız da bizim VIP aracımızla gerçekleşecek şekilde. Türkiye’nin her yerinden çiftlerimizle görüşmeler yaptık.  Görüşmelerimiz sonucu tam 7 çiftimizle anlaştık.

Yaklaşık 500 km uzaklıkta olan Salda gölü’ne yürüme mesafesi olan, nezih ve pratik bir yer seçtik,konaklamak için. Her çiftimizin tarihine göre 1 gecelik yerleri ayrılmıştı bile. Çekim yapacağımız günün bir önceki günü çiftlerimiz gelsin istedik ki dinlenip yol yorgunluklarını atsınlar, enerji toplasınlar, hatta gezebilsinler. Çekimlerimizin genel planı; çekim günü olan çiftimizle kahvaltı sonrası onların odasında buluşup ekip arkadaşımız  @ozgeozdemirmakeup hazırlığının ardından önce Salda Gölünde çekimleri gerçekleştirip akşama doğru da buraya 140 km uzaklıkta olan Lavanta tarlalarında çekimimizi gerçekleştirdik. Her gün bizim için yepyeni maceraydı tabi! Yaklaşık 9 gün kaldığımız Burdur paketimizde harika renkli görüntüler almış olarak geri döndük.

   

   

Bize güvenerek, kendilerine ortak olmamızı sağlayan çiftlerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz …

Ezgi&Onur
Elanur&Alperen
Özge&İlyas
Gizay&Göktuğ
Şebnem&Koray
Gamze&Mehmet