WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Size Mutlu Bir Kare’nin Pati Sözü Var

Mutlu bir kare yeni yılı minik patilerle selamlıyor..

Sosyal sorumluluk projesi olarak her sene yapmayı hedeflediğimiz ve 2022 için başlattığımız “Size Mutlu Bir Kare’nin Pati Sözü Var” mottosuyla karşılayacağımız yeni yılda Mutlu Bir Kare’nin elde ettiği gelirin belirli bir kısmını sokak hayvanlarına ve barınaklara mama olarak bağışlama kararı aldık. Ayrıca Her sene küçük hediyelerle teslim ettiğimiz albümler ile birlikte artık hediyelerimizin yanına patili dostlarımız için mama paketleri olacak. Çiftlerimizin bu güzel birlikteğinden doğan ufak hediye ile sokaklarımızdaki minik dostlarımızı da Mutlu Bir Kare’ye dahil etmek istedik.

Bu sosyal sorumluluk projesiyle yıl sonuna kadar ayırdığımız bütçeyi ekip arkadaşlarımızla birlikte alacağımız mamaları Bursa’nın Nilüfer, Osmangazi ve Yıldırım bölgelerindeki kırsal ve dağlık alanlarda minik dostlarımızı mutlu etmek için değerlendireceğiz.

Her yeni yıla yeni bir sosyal sorumluluk projesi katmayı gelenek haline getirip sadece bir fotoğraf stüdyosu olmadığımızı ve  bu projelerle sektörümüzde farkındalık oluşturup daha kapsamlı projelere ortak olma yolunda ilk adımlarımızı atıyoruz. Sizler değerli misafirlerimizi hem bu ve benzeri projelerle ilgili hem de planladığımız yeniliklerle ilgili sohbet etmek için bir acı kahvemizi içmeye davet ediyoruz.