WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Yine Yeni Yeniden Kapadokya

Yine Yeniden Kapadokya

 

Her sene bizi bir önceki seneden daha çok heyecanlandıran Kapadokya macerası geldi çattı. Masal diyarı yolculuğa Bursa’dan sabah 6 sularında yola koyulduk. Yaklaşık 8 saat süren yolculuğumuzun sonunda beklediğimiz heyecana kavuştuk.

 

İlk gün tekrar etrafı şöyle bir keşif yaptık. Artık ahbap olduğumuz esnaflarımıza kestane şekerlerimizi takdim ettik ?

Programımız; sabah 04:45 ile make-up artistimiz Cansu Gündüz’ün gelin hanımın saç ve makyaj hazırlığıyla güne başlıyor. Ortalama 6 suları gündoğumu için çiftimizi otellerinden alarak balon alanına fotoğraf ve kısa film çekimleri için yola çıktık. Kendimizi Alice Harikalar diyarında gibi hissettiğimiz ve her yıl hiç sıkılmadan aynı noktalarda farklı kadrajlar almayı sağlayan kesinlikle Kapadokya’nın gizemli büyüsü!

Her çiftimizle çekim öncesi yaptığımız toplantılarda belirlediğimiz rotalarda günü bitirdik. Çekim saatlerimiz ortalama 13 saatti. Kostümler şapkalar buketler karar verilen müzikler planlanan senaryolar baştan başa dev bir prodüksiyonduk aslında. Eğer siz de kendi şehrinizin dışında dış çekim için fotoğraf klip drone gibi görüntülere yer vermek istiyorsanız kesinlikle 1 ay öncesinden tüm hazırlığınızı yapmalısınız.

Bu iş ciddi bir ekip işidir. Bize kendi görevinin dışında muhteşem enerjisi ve güler yüzü ile hiç yalnız bırakmayan ve 12 çiftimizden de 12 beğeni alan Make-Up Cansu Gündüz’e sonsuz teşekkürlerimiz ile @makeupcansugunduz …

Haydi neler yaptığımıza bir göz atalım

Nicelerine diyerek Kapadokya çekim paket tanıtımımızı sonlandırıp, teşekkür listemize geçiyoruz;

Bizlere güvenerek; aşklarına ve hayat yolculuklarına  bizi ortak eden sevgili çiftlerimiz;

İlknur & Melih

Ayşenur &Yusuf

Yeşim & Murat

Ezgi & Burak

Nisa & Mehmet

Buse & Samet

Esra & Murat

Burçin & Mertkan

Cansu & Oğuz

Özge & Mehmet

Gizem & Fatih

Ezgi & Onur

En büyük teşekkür sizlere…

Sevgili sponsorlarımız;
Metrelerce kuyruklu Kapadokya’nın vazgeçilmez elbisesi saten kırmızı elbiseyi tasarlayan sevgili @cansugoccakar
Damat beyleri unuttuk mu sandınız? Tabii ki hayır! Beylerin tasarımları için standardın dışında imzalar @ushauetcoutre Elvan ve Ufuk!
Kapadokya büyüsüne uygun şapka ve çiçek tasarlayan zevkine bayıldığımız @burcinkoltan
İkinci en büyük teşekkür de sizlere.

Kapadokya’da kaldığımız süre boyunca bize kendimizi evimizde hissettiren House Of Cappadocia Cave Otel @houseofcappadocia otele de teşekkür ederiz. Gidecek olanlara tavsiyemizdir.

Sevgiler

#mutlubirkare #kapadokyadışçekim #cappadocia #cappadociaphotography #droneçekimi #professionalshooting #kapadokyamutlubirkare #kapadokyanıneniyifotoğrafçısı #kapadokyataş oteller #journey #kapadokyakıyafetleri #kapadokyadışçekimleri #etstur #kapadokyasaçmakyaj #cappadociamakeup #Каппадокиятуры #съемканаоткрытомвоздухевкаппадокии #фотографКаппадокии #ПрофессиональныефотографыКаппадокии #kapadokyagiysileri #kapadokyaçekimalanları #kapadokyaprofesyonelçekimler #hürmetçisazlığı #yılkıatları #hürmetçisazlığı